lesaanbod september

lessenreeks september

Spiertraining   -  Cardiotraining 

  maandag dinsdag woensdag donderdag zaterdag
3-8 sept 18u30 Core Stability - Pedro
19u30 Body WO - Greet
19u30 Spinning - Pedro

18u00 Stretching - Bruno
19u00 Pop Pilates - Evelien
20.00 Yoga - Saskia


09u00 Cardio Body WO
10u00 Stretching - Bruno
18u00 core-stability
19.00 BBB -Leen

20u00 Zumba - Yanaika 
20u15 Spinning - Pedro
09u30 Yoga - Ellen
20.00 Cardio Power - Evelien


09u30 Piloxing - Kim 
10u30 Core for kids - Kim
10-15 sept 18u30 Core Stability - Pedro
19u30 Body WO - Greet
19u30 Spinning - Pedro


18.00 Stretching - Bruno
19u00 Pop Pilates - Evelien

20.00 Yoga - Saskia
09u00 Cardio Body WO 
10u00 Stretching - Bruno
18u00 core-stability
19u00 BBB - Thomas

20u00 Zumba - Yanaika
20u15 Spinning - Thomas
09u30 Yoga - Ellen
19u00 BBB - Thomas
20u00 Cardio Power - Evelien

20u15 Spinning - Thomas
09u30 Piloxing - Kim 
10u30 Core for kids - Kim
17-22 sept 18u30 Core Stability - Pedro
19u30 Body WO - Greet
19u30 Spinning - Pedro


18.00 Stretching - Bruno
19u00 Pop Pilates - Evelien

20.00 Yoga - Saskia
10u00 Stretching - Bruno
18u00 core-stability
19u00 BBB - Thomas

20u00 Zumba - Yanaika
20u15 Spinning - Thomas
09u30 Yoga - Ellen
19u00 BBB - Thomas
20.00 Cardio Power - Evelien
20u15 Spinning - Thomas
09u30 Piloxing - Kim 
10u30 Core for kids - Kim
24-29 sept 18u30 Core Stability - Pedro
19u30 Body WO - Greet
19u30 Spinning - Pedro

18u00 Stretching - Bruno
19u00 Pop Pilates - Evelien
20.00 Yoga - Saskia
09u00 Cardio Body WO - Moniek
10u00 Stretching - Moniek
18u00 core-stability
19u00 BBB - Thomas
20u00 Zumba - Yanaika
20u15 Spinning - Thomas
09u30 Yoga - Ellen
19u00 BBB - Thomas
20.00 Cardio Power - Evelien

20u15 Spinning - Thomas
09u30 Piloxing - Kim
10u30 Core for kids - Kim 

Lesaanbod

tijdens de zomervakantie is OASE GESLOTEN van 21 juli tot en met 5 augustus.

Spiertraining   -  Cardiotraining 

Maandag 
18.30u Circuit Core stability - Pedro
19.30u BBB - Greet
19.30u Spinning - Pedro
  

Dinsdag
18.00u Stretching -
19.00u POP Pilates - Evelien
19.30u Spinning - Luc (vanaf oktober)
20.00u Yoga - Saskia

Woensdag
09.00u Cardio & Body workout -  
10.00  Stretching
18.00u Core Stability - Thibault

19.00u BBB- Thomas
20.00u Zumba - Yanaika
20.15u Spinning - Thomas 

Donderdag
09.30u Yoga - Ellen
19.00u BBB - Thomas
19.00u Spinning - Pedro (vanaf oktober)
20.00u Cardio Body Workout
20.15u Spinning - Thomas 

Zaterdag
09.30 Piloxing - Kim 
10.30 Core for kids